עיצוב סלון על קצה המזלג

סלון הוא החדר החשוב ביותר בבית מכיוון שזהו החלל שמכנס יחדיו את כל בני המשפחה. מכיוון שסלון הוא החלל המשותף לכל בני הבית חשוב שהוא יתאים לכל אחד ואחד מבני הבית ושהוא יהיה נוח להכיל בו את כל המשפחה. על מנת להפוך את הסלון של ביתכם למקום שכיף להיות בו, מומלץ להיעזר בטכניקות של עיצוב סלונים מתחום הריהוט ומתחום עיצוב הפנים של חלל הסלון. על עיצוב סלונים להיעשות בהתחשב בתנאים הפיזיים של המקום ובצרכיה הספציפיים של המשפחה.

עיצוב סלון

על עיצוב סלונים להיעשות בהתחשב להרגלי האירוח שלכם ובמה שאתם אוהבים לעשות בשעות הפנאי שלכם. בנוסף, עיצוב סלונים כולל את התאמת החלל של הסלון לכמות בני המשפחה המתגוררת בבית ולראייה העתידית של תכנון המשפחה. השפעתו של עיצוב סלונים על האירוח: כאשר מדובר על עיצוב סלונים אשר מחוברים ישירות לכניסה של הבית, מכיוון שמדובר בחדר אשר יהווה מקום כניסתם של האורחים, חשוב לשים דגש על דלת הכניסה לבית ועל מה שנשקף ממנה מהמבט הראשון.

עיצוב סלונים שרמת התאורה הטבעית שלהם נמוכה יחסית, חייב להעניק את פתרונות התאורה האופטימאליים לאירוח על מנת שאורחיכם וגם אתם לא תשרו באפלה. עיצוב סלונים שמיועדים לאירוח של אנשים רבים חייב לתת לא רק את פתרון הישיבה הנוח ביותר, אלא גם את הכלים האסטטיים ביותר לאירוח כמו שולחנות קפה קטנים רב שימושיים. השפעתו של עיצוב סלונים על האווירה שבבית: עיצוב סלונים, עוסק בעיצוב החלל המרכזי שסביבו מתרחשים חיי המשפחה, לכן חשוב כי עיצוב סלונים יעשה בצורה שלא תפגע התנועתיות של החלל, כלומר שהריהוט והכלים הנוספים מהתחום של עיצוב סלונים יאפשרו מרווחים למעבר קל ונוח. גישה נוחה לכל בני הבית הוא אחד הפרמטרים החשובים של עיצוב סלונים, לכן חשוב ליצור גם נישות נוחות לפעילותם של הילדים בחלל של הסלון.

עיצוב סלונים בבתים פרטיים שונה לחלוטין לעומת עיצוב סלונים של דירות בבנייני מגורים, מכיוון שסלון של בית פרטי כולל בדרך כלל גם מדרגות לקומה וגם יציאה לחצר, בעוד שסלון של דירה הרבה פעמים חולק חלל משותף עם מטבח ופינת אוכל.

הכלים של עיצוב סלונים: התאמת ריהוט וטקסטיל היא חלק מתהליך עיצוב סלונים. על מנת לשדרג עיצוב סלונים נהוג להשתמש בפרטי נוי התואמים את עיצוב הבית כמו כריות רכות, שטיחים עבים ושמיכות טלוויזיה מפנקות, שכולם יחד יסייעו ביצירת אווירה ביתית חמימה. עיצוב סלונים קשור גם ליצירת נישות ייעודיות לפעילויות שונות של בני הבית וגם לבחירתו של צבע הקירות או של הטפטים, לכן לא משנה באיזו שיטה תבחרו לאבזר את הסלון שלכם, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנו ממליצים לכם לפנות למעצב פנים המתמחה בפרויקטים של עיצוב סלונים.