למה מומלץ להזמין רקדנית בטן למסיבות רווקות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה מאוד מעניינת, יותר ויותר נשים מזמינות רקדניות בטן למסיבות רווקות. אם עד כה היינו רגילים לשמוע על מסיבות רווקות עם הרצאות בתחומים שונים או סדנאות יצירה ובישול, זאת כמובן לצד מסיבות רווקות רגילות שנערכות בפאב או במסעדה.

יש סיבות שונות מדוע נשים בוחרות להזמין רקדנית בטן למסיבות רווקות שלהן או של חברותיהן. בהמשך המאמר אנחנו נסביר זאת, אך לפני כן חשוב להדגיש, שזה לא מפתיע מאחר ובשני העשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות גידול ניכר במספר הנשים שלומדות ריקודי בטן באופן מקצועי, בין אם מדובר בלימודים בקורס ריקוד או במקום אחר. יש נשים שרואות בלימודים אלו, דרך להתפרק, להשתחרר, ויש מי שרואות בהם את הצד המעשי יותר, תנועה, כושר וכדומה.

מדוע נשים בוחרות להזמין רקדניות בטן למסיבות רווקות

אנחנו יכולים למנות 3 סיבות עיקריות לכך, הראשונה, מדובר על אירוע מאוד נשי, ויש בריקוד בטן אלמנט שהוא לא רק נשי (מעצם זה שנשים הן אלה שמבצעות אותו), אלא גם אירוע עוצמתי ומעצים. רקדניות בטן רבות מנסות להעביר דרך הריקוד את העובדה שהוא משמש להעצמת נשים, גם אם בעבר זה נתפס בצורה שונה.

השנייה, כשמזמינים רקדנית בטן לאירוע, בפרט למסיבות רווקות, הרי שזה מתכון בטוח ליצירת אווירה שמחה שאין כדוגמתה. אולי בהתחלה זה יהיה מביך במקצת, אך ככל שהצלילים יזרמו, כך כל הבנות ישתחררו ויצטרפו לרקדנית וכולן ירקדו ביחד. ריקוד בטן הוא לא ריקוד צנוע ולא ריקוד סגור, הוא ריקוד משחרר, שמזכיר במובנים רבים טראנס חסר גבולות. מה יותר מתאים מזה לאירוע כמו מסיבת רווקות, ערב אחרון עם החברה או בת המשפחה שמתחתנת?

הסיבה השלישית היא, מאחר ומדובר באירוע שכל כולו נשי, אז הרבה יותר נוח להזמין רקדנית בטן מאשר איש מקצוע, בכל תחום, שהוא גבר. יש משהו באירוע ובמה שהמשתפות עוברות בו, שהוא מאחד, מגבש, שהוא רק שלהן. כשמזמינים רקדנית בטן אין ספק שמרגישים את זה חזק יותר ביחד.