איך בוחרים אמן סטנדאפ לערב צוות?

צחוק הוא המענה הטוב ביותר לכל מאורע. מצעיר ועד מבוגר, גם בקבוצת אנשים מגוונת לחלוטין, חוויית ההומור המשותפת תקרב לבבות ותסיר עכבות. כולנו אוהבים לצחוק, אך להצחיק זה כלל לא עניין של מה בכך! לפני שאתם בוחרים סטנדאפיסט לערב בו תתגלגלו על הרצפה, הנה כמה שיקולים שלא כדאי להתעלם מהם.

מה המטרה שלכם?

כשאתם מארגנים ערב לקבוצה בעלת מאפיינים ייחודיים, זכרו קודם כל מדוע. המטרה הראשונה היא להראות לעובדים שמקום העבודה הוא לא יבש או מתסכל, אלא שיש בו קרקע רחבה לחברויות ולהנאה משותפת. מסיבה זו חשוב שאמן הסטנד אפ ידגיש את המאפיינים המיוחדים של הקבוצה, ישתף את החברים ויעלה אותם לבמה, ויסייע למחסומים לרדת.

ערב קומי או מופע סטנדאפ הוא צ'ופר שמוכיח לעובדים ששמים לב אליהם, שמגיע להם, לכן חשוב שההשקעה בערב תהיה ניכרת. אמן מוכר מתכנית טלוויזיה או מהרשת יספקו את תחושת ההשקעה, במיוחד בשילוב עם בופה אלכוהול או אוכל מגוון.

צחוק יכול בהחלט להוריד מחיצות גם ביניכם, המנהלים, לכלל העובדים, לכן כדאי גם לכם להשתחרר יחד איתם, לצחוק ואפילו "להקריב" את עצמכם ולעלות על הבמה – כך תתקרבו לכולם ותזכירו להם שאתם נגישים!

מי הקהל במופע?

כל אירוע שמטרתו גיבוש צוות עובדים כולל קהל מגוון, שיש בתוכו גילאים שונים, דתיים, חילונים, גברים ונשים. לכן חשוב לשים לב שהאמן שתזמינו מתאים למכנה המשותף הרחב ביותר, ושהמופע לא כולל תכנים פוגעניים או גסויות שיכולות להיות לא נעימות למישהו. תקפידו לברר עם האמן לפני באילו נושאים הוא מתכוון לגעת, כדי שכולם יוכלו ליהנות. בנוסף, חשוב שהתכנית יהיו מוכרים וקלים להזדהות עבור מגוון רחב של אנשים, והכי טוב אם יהיו שייכים לתחום בו החברה שלכם עוסקת!

איזה סוג מופע הכי מתאים לכם?

אין סוג אחד של מופע הומוריסטי. כשתחקרו תתפלאו לגלות שכל תחום אפשר לשלב עם הומור. ייתכן שיתאים לכם מופע מוזיקלי שמשלב שירים ונגינה וחוצה תרבויות וגילאים, או אמן שמשלב קטעי תיאטרון מיוחדים ותלבושות!

אם יש לכם ראש פתוח ואתם רוצים להלהיב ולחדש, אמן או אמנית דראג תוכל לספק ערב מצחיק להפליא ושובר שגרה! אם אתם חובבים חוויות מפתיעות ומאתגרות, גם אמן חושים או קוסם מוצלח יוכלו לספק ערב עם המון מתח, חדשנות וכמובן הומור.

לא מעט אמני סטנדאפ משלבים קהל בהופעתם. מומלץ לבחור באמן שייתן להווי שלכם הרבה מקום על הבמה, כדי לגבש ולהעצים את תחושת הקרבה בין העובדים! הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהמופיע שתבחרו קשוב לכם, ומוכן להסביר לכם מראש מה המופע כולל, ולהתייחס לבקשותיכם הייחודיות. כך תוכלו להבטיח ערב של צחוק מתגלגל וקרבה, בלי למתוח את הגבולות, ובאווירה החופשית והמהנה ביותר.