העתיד כבר כאן: 10 עובדות שלא ידעתם על האינטרנט של הכל

  1. האינטרנט של הכל הוא חזון גדול שבו המכשירים הניידים שלנו והמחשבים שלנו יהיו מכשירים הרבה יותר חכמים8 ממה שהם היום. אם עד היום האינטרנט היה חלק חשוב בשגרת היום של כל אחד מאיתנו הרי שאם החזון אכן יתממש בעוד מספר שנים לא רב האינטרנט יהיה הרבה יותר מתקדם והרבה יותר חכם ממה שהוא היום.
  2. במסגרת האינטרנט של הכל טלפונים ניידים ומחשבים יוכלו לדבר בינם לבין עצמכם וכך למעשה המכשירים שלנו יתקשרו בעצמם האחד עם השני. זה אולי נשמע מטורף כיום אבל אם היינו אומרים לכם לפני כמה שנים שנוכל לשבת באוטו ומישהו יכוון אותנו בנסיעה, מה הייתם אומרים אז?!
  3. סלקום היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בישראל ואין ספק שמדובר בחברה שרוצה לבוא לטובת הצרכן הישראלי ולהגדיל את התחרות על ידי הורדת המחרים ככל שניתן. אינטרנט ביתי של סלקום כיום הוא מהטובים ביותר בשוק ואם בעבר היינו רגילים כי סלקום היא בעיקר חברת הסלולאר המפורסמת הריי שאנו צריכים להתרגל למציאות חדשה.
  4. במסגרת החזון של האינטרנט של הכל הטלפונים החכמים ישלטו למעשה על מוצרי החשמל בבית. רק נסו לדמיין מצב שבו תוכלו להדליק את הדוד חצי שעה לפני שאתם מגיעים הביתה או להדליק את המזגן כמה דקות לפני שאת דורכים בבית. נשמע כמו חלום, נכון? בזמן הקרוב ביותר זו גם תהיה המציאות של כולנו. עובדות אינטרנט של הכל
  5. לשלוט במוזיקה דרך הטלפון החכם זו גם מציאות שטרם הורגלנו אליה אבל גם זו פריצת דרך שתחדור בקרוב לחיינו. האינטרנט של הכל יאפשר לנו גם לבחור שירים ברדיו, להנמיך ולהגביר את הווליום דרך הטלפון החכם.
  6. לקבל פרסומות לנייד או למחשב זו לא תמיד חוויה גדולה אבל אם אתם בקניון ואז אתם מקבלים עדכון על מבצע מדהים בחנות הבגדים שלידכם זה כבר נשמע הרבה יותר טוב. זה עוד פיתוח שאמור להיכנס לאינטרנט של הכל שבו נוכל לקבל מבצעים ומחירים אטרקטיביים היישר לניד שלנו לפי המיקום שלנו.
  7. אינטרנט ביתי של סלקום יכלול בעתיד גם הוא את כל החידושים והפיתוחים שייכנסו לחיינו. אינטרנט ביתי של סלקום נכנס ליותר ויותר בתים בישראל בשנים האחרונות ומאז שהחברה מספקת גם אינטרנט וגם תשתית הפכה סלקום לחברת התקשורת המובילה בישראל.
  8. מחקרים חדשים מוכיחים שאת רוב הזמן שלנו במהלך היום אנחנו מבלים סביב מסכים וכך למעשה האינטרנט על כל גווניו הופך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו. טוב או רע- על זה כבר אפשר להתווכח אבל כנראה שהכול תלוי באיזון.
  9. אין היום כמעט בתים בישראל שאינם מחוברים לאינטרנט. אם בעבר האינטרנט היה פריבילגיה שלא כולם יכלו להרשות לעצמם הרי שהיום, בעיקר בזכות המחירים המשתלמים האינטרנט הופך לחובה בכל בית.
  10. אינטרנט ביתי של סלקום זו החלטה מצוינת שכן בעקבות התחרות גדולה בתחום המחירים צונחים אבל האיכות רק הולכת ועולה.