מדריך לצרכן נבון: כל האופציות לצפיה בערוצי טלוויזיה – מה משתלם?

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים כיום ישנם מכשירים חכמים רבים שאם היינו חיים בדור הקודם לא היינו מאמינים שאפשר ליצור אותם. הדור הצעיר של היום אינו מכיר למעשה בחיים שללא מכשירים חכמים אלו. לצד טאבלטים, סמארטפונים למיניהם ומחשבים מתקדמים ישנה גם הטלוויזיה. כיום הטלוויזיה היא איננה רק מכשיר לקליטת שידורי לוויין מאזורים שונים בארץ ובעולם אלא מכשיר חכם הכולל מגוון אפשרויות מדהימות: חיבור HDMI חיצוני, קליטת WIFI, גלישה באינטרנט, מסכי HD מתקדמים, צפייה בתלת מימד בסלון הביתי שלנו ועוד. לצד התפתחויות טכנולוגיות אלו התפתחה תחרות גבוהה בענף וחברות רבות מציעות חבילות טלוויזיה ושירותים שונים כדי לקדם את מכירותיהם. מבין החברות הרבות הללו תוכלו למצוא חברה אחת שנמצאת רק בעלייה בשנים האחרונות, שמסמנת עלייה בכמות הלקוחות המרוצים מדי חודש ושכמעט ואי אפשר להתחרות במחירים שלה – סלקום טיוי.

צרכנים של חבילות ערוצי הטלוויזיה 

צרכנים הם בעצם אנשים אשר צורכים מוצר כלשהו. לרוב הם מחפשים במאגרים רבים, משווים מחירים, בודקים עלויות לטווח זמן ארוך ובוחנים ביסודיות את החברה המציעה את השירות והמוצר. צרכן נבון הוא אחד אשר רוצה גם לקבל את המוצר האיכותי ביותר, גם את השירות הטוב ביותר וגם את המחיר הזול ביותר. בעשור הראשון של שנות האלפיים צמחה תחרות חבילות ערוצי הטלוויזיה באופן משמעותי ובכל חודש צרכני הטלוויזיה היו מקבלים עלויות מוזלות יותר, מגוון ערוצים רחב יותר ושירות לקוחות טוב יותר. לצד הלחץ הרב בתחרות בין החברות השונות, קמה חברת סלקום טיוי והציעה חבילת ערוצי טלוויזיה איכותית, במחיר מוזל ותוך מתן שירות לקוחות מצוין צמחה החברה והרחיבה את מעגל הלקוחות שלה.

ערוצי טלוויזיה של סלקום טיוי

סלקום הנה מוכרת בתור חברת טלפונים יציבה וחזקה לאורך שנים רבות ומשרתת באופן מקצועי וטוב את לקוחותיה. בנוסף לאספקת הטלפונים שבבעלותה, היא הוציאה לא מזמן את 'סלקום tv – צפייה ללא הגבלה'. בחבילה זו הלקוח נדרש להתחבר לערוצי הטלוויזיה באמצעות מתאם רשת ביתית הקרובה לממיר אשר הנמצאת בבית. לאחר החיבור של הרשת הביתית, ממיר הטלוויזיה מאפשר לצפות בערוצי טלוויזיה רבים ללא תשלום נוסף וכולל אפשרות התקנה גם בסמארטפונים. סלקום טיוי פיתחה גם אפליקציה לסמארטפון ולאחר התחברות ברשת הוויפי בסביבה היא מאפשרת לצופה לבחור בין ערוצי הטלוויזיה הרבים ולצפות בנחת מכל מקום שבו הוא נמצא.

העלויות של חבילה זו הם הנם מוזלים ביותר ובכך מתאימים לצרכן הנבון. אופציה זו מאפשרת לצרכנים הרבים את הציפייה בטלוויזיה ללא תשלום נוסף, לעשות זאת במוצרי הטכנולוגיה השונים בבית ומאפשרת כאמור את הנוחות בצפייה ובמגוון רחב ביותר של ערוצים מכל התכנים: מבוגרים, ילדים, סדרות, ערוצי ספורט, צפייה באיכות HD ועוד. סלקום טיוי תספק לכם חוויית צפייה נוחה ונעימה מכל הבחינות.