ימי גיבוש לחברות

עשיתם מספר ימי גיבוש לחברות בעבר? רציתם להוציא את העובדים מהשגרה עמוסה, אך מסתבר שגם יום גיבוש כזה היה לחוץ ולא שיחרר את האווירה? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחשוב מה יהיה הכי כיף לעובדים שלכם לעשות. ריצות וספורט זה לא הפתרון, הקשבה ועשייה מרובה גם לא משחרר מאוד. אתם צריכים להעניק להם יום מפנק, ללא מתחים או עומס, אלא יום קליל שירגיש להם שעבר מהם, הרי ככה זה כשנהנים. ישנן הרבה אופציות וכל מה שנותר לכם הוא לברר ולבדוק, מה מתאים לעובדים שלכם ואיך תוכלו לעזור להם למלא אנרגיות עבור העבודה ולהגיע בכיף ולא בתחושה של כפייה. הכי טוב שהם ירגישו במשרד כמו בבית, כי כך גם העבודה תראה בהתאם.

יום גיבוש עם סדנאות

מה הדבר שהכי גורם לכם לסיפוק ולשכוח מהצרות? צחוק והרבה. מומלץ לקחת את העובדים לסדנת צחוק. זה יגרום להם לשחרור ולתחושה חד משמעית, שכן הם יצאו ימי גיבוש לעובדי חברותמהשגרה לפחות ליום אחד שעמוס בצחוק וכאבי בטן טובים. תוכלו לקרוא ולהתעניין בצורה מעמיקה יותר דרך רשת האינטרנט. ישנם לקוחות קודם שעשו ימי גיבוש לחברות שלהם בסדנת צחוק. בסוף היום המהנה, יהיה מופע סטנד אפ שיתבסס על העובדים. כולם ירגישו בנוח להוריד את המסכות הרציניות שחבשו בשגרה וישתפו פעולה עם הסדנה. העובדים יצברו חוויות חדשות עם חבריהם לעבודה ויכרו בהם גם צדדים שלא הכירו לפניכן. חוץ מזה שתמיד טוב להעלים את המתח, אין מקום לרגשות ותחושות שליליים כשיוצאים מהשגרה ועושים חיים משוגעים ומצחיקים.

יש מישהו שלא אוהב שוקולד?

ישנם אנשים שיגידו ששוקולד תמיד ימתיק להם את האווירה. ישנה אופציה נוספת עבור יום גיבושוהיא סדנת שוקולד. אנשי מקצוע מומחים ילמדו את העובדים איך להכין שוקולד איכותי ואיך לעשות זאת בצורה הקלה ביותר בעזרת טכניקות מגוונות. העובדים יקבלו הפתעות שכמובן קשורות לשוקולד מתוק. ימי גיבוש לחברות צריכים להיות מקוריים ולא להיות במקום שבו רוב האנשים הלכו אליו, כמו סרט או מסעדה או פאב. רצוי ללכת גם לפארק מים בקיץ ולעלות על מתקנים, גם לאנשים יחסית מבוגרים. חשבו על הטוב ביותר עבור העובד שלכם.