טיפים לעיצוב פנים של בית או משרד

הצעד הראשון עבור עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג מאת איש מקצוע בנושא עיצוב פנים של המשרד לברר מהו אופי הארגון ומה היא האוירה הייחודית השוררת בו. למשל אוירה במשרד תוכנה יכול לכלול אלמנטים עיצוביים בנושא מודרניות תעשייה וטכנולוגיה.
עבור משרד עורכי דין או רואי חשבון נדרשים לרוב אלמנטים עיצוביים באווירה סולידית ואלגנטיתיות ולעומת זאת במשרד ותיק המתהדר בוותק שלו כחלק מגולת הכותרת שלו. עניין יצירת הסגנון או נושא עבור עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג חשוב מאוד בכדי שעבודת עיצוב משרדים טובה תהלום את סגנון העסק ואופיו.

מה עוד חשוב לדעת על עיצוב בית או משרד?

שאלה חשובה נוספת שיש לשאול בעניין עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג היא האם משרד עומד להיות מעוצב בסגנון חלל פתוח אחד או חדרים שונים סגורים. במידה והוחלט על חלל מרחבי סגור על עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג לקחת בחשבון את מספר החדרים במתחם, אילו חדרים יותאמו לאלו עובדים ובאיזה מעמד והיכן יוצבו חדרי ההנהלה.

השלב הבא כשנגשים לעסוק בעיצוב חללי עבודה, עיצוב משרדים או הום סטיילינג הוא בחירת חומרי גלם. מוטב לבחור חומרים איכותיים ועמידים גם אם הם יקרים יותר. חומרי גלם שנבחר בתהליך עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג ישמשו עבור ריצו, ריהוט וכמובן תאורה.
בהמשך על האחראי עבור עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג למנות קבלני ביצוע על פי תחומי אחריות שונים, כשחשוב מאוד צורת התדריך והכוונה שיעינק להם לקראת תחילת העבודה. זה הוא למעשה השלב בפרוייקט שאין להקל עבורו ראש כלל מפני שהוא מורכב בהרבה מן הדעה הרווחת בקהל הרחב. על מנהל הפרוייקט מי שממונה על עיצוב משרדים כמו גם הום סיילינג לתאם בין כל בעלי המקצוע הרבים והשונים, להדריך אותם אודות הדרך שבה הוא רוצה שהעיצוב יתנהל ולאחר מכן לפקח על עבודתם עד סיומה.

הכוונה באנשי מקצוע בתחום עיצוב משרדים הם לדוגמא קבלני חשמל, אינסטלטורים, אנשי דלתות, תריסים או חלונות, נגרים ומתקיני תאורה . תאורה מקובלת ברוב העוסקים בכל הנוגע עבור עיצוב משרדים כמו גם הום סטיילינג הוא תאורת פלורסנט חזקה ושימושית על יתרונותיה אל מול חסרונותיה ארחיב בפוסטים הבאים בנושא עיצוב משרדים.